Úvod slovenská verzia

REFERENCEVojenská přehlídka Praha 28.10.2008
Stavba a pronájem tribuny pro1000 lidí k 90 výročí založení samostatného Československa tribuna pro VIP hosty zastřešení VIP sektoru včetně vybavení.
     
Setkání středoevropských prezidentů v Brně 28.5.2007
Technické zabezpečení akce setkání patnácti prezidentů v Brně na náměstí Svobody. Stavba pódia se zastřešením o rozměru 20x10 m.
     
Oslavy výročí 90 let založení Československa. Olomouc 28.10.2008
Technické zabezpečení akce Výstavba pódia, překrytí orloje v prvorepublikovém stylu, organizace akce.
Dny Olomouckého kraje
Slavily se šesté narozeniny Ol. kraje. První ročník oslav výročí regionu. V areálu výstaviště Flora byl po celý den připraven lákavý zábavný i poučný program pro všechny generace. Na Horním náměstí v Olomouci probíhalo vystoupení hudebních skupin. Realizace technického zabezpečení, pronájem pódia a zastřešení. Realizace kompletního programu. Akci navštívilo 15 tisíc lidí.
     
Svátky města Olomouce
Komplexní zabezpečení akce, zajištění kulturního programu, technické zabezpečení akce. Svátky města navštívilo okolo 8 tisíc lidí.
     
Olomoucký pivní festival
Osmý ročník 13. – 17.5.2008 vlastní projekt
Největší český pivní festival za účasti více jak 25 pivovarů z ČR a zahraničí. Součástí festivalu je bohatý kulturní program, vystoupí více jak 40 hudebních skupin.
     
Majáles Olomouc, Majáles Opava
Již po několik let je naše společnost generálním partnerem majálesových oslav v Olomouci a v Opavě , zabezpečujeme pronájem pódia, koncertního stanu ozvučení a podílíme se na programu majálesu. Veškerý program je zdarma. Ve spolupráci se studentskou unií UPOL Olomouc, připravujeme již druhý ročník mezinárodní studentské soutěže hudebních skupin.
Den otevřených dveří pivovaru Litovel
akce na klíč
Od roku 2004 naše společnost realizuje dny otevřených dveří pivovaru Litovel. Zajišťujeme pronájem pódia a zastřešení ozvučení realizujeme program Veškerý program je pro návštěvníky zdarma
Den otevřených dveří pivovaru Holba
Technické zabezpečení akce od pronájmů a stavbu pódia se zastřešením, ozvučení akce a osvětlení, spolupráce na programu. Mnohaletá spolupráce na akci.
Vánoční jarmark Opava 1.12. – 23.12.
Již čtvrtým rokem realizuje naše společnost vánoční slavnosti v Opavě. Součástí slavností je vystoupení předních populárních skupin, doprovodný program je složen z ukázek řemesel, divadelních představení a dětských pěveckých souborů. Program probíhá na dvou pódiích na Horním a Dolním náměstí v Opavě. Programovou skladbou se jedná o největší vánoční jarmark na Moravě a ve Slezsku.
  
Velikonoční jarmark Opava
Již po tři roky realizujeme také Velikonoční jarmark na Horním náměstí v Opavě Součástí jarmarku jsou vystoupení folklórních skupin, dětských souborů, ukázky lidových řemesel a divadelní vystoupení.
     
Silvestrovské oslavy Opava 31.12.
Již po několik let zajišťujeme oslavy konce roku na Dol. náměstí v Opavě součástí je kul. program a ohňostroj.
OKL Opavské kulturní léto - červen, červenec, srpen
Od roku 2007 realizujeme OKL Opavské kulturní léto, program probíhá každý čtvrtek na Dolním náměstí součástí OKL jsou i doprovodné aktivity v městských sadech. Veškerý program je zdarma. Kulturní léto má mnohatisícovou návštěvnost.
     
Vánoční jarmark Valašské Meziříčí 1.12. – 23.12.
Naše společnost se stala vítězem výběrového řízení na pořádání vánočních slavností ve Valašském Meziříčí. Již od prvního ročníku klademe důraz především na bohatý kulturní program, který je složen z mnoha populárních skupin a z vystoupení dětských souborů z Valašského Meziříčí. Předpokládáme, že se vánoční slavnosti stanou vyhledávanou akcí v regionu.
O nás | Koncertní stany | Pódia | Elektroinstalace | Osvětlení | Ozvučení | Ceny | Reference | Objednávka | Kontakt
Prodej - Koncertní stany | Pódia | Velkoprostorové stany | Bazar